همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
توضیح

باغبانی ندیده اید، این راهنمایی ها را

باغبانی ندیده اید، این راهنمایی ها را
اگر در این زمستان آنچه را که عزیزانتان به آن می دهید، فکر می کنید، ما چند پیشنهاد ارائه می دهیم که فقط ممکن است ذهن شما را به راحتی تنظیم کند. این که آیا شما برای علاقه مندان به باغ مینیاتوری خرید و یا کسی که هرگز از پری باغبانی ندیده اید، این راهنمایی ها را به همه کسانی که در لیست شما قرار دارند را پوشش می دهد. برای New Grad یا Apartment-Dweller در هفته های سرد، خسته کننده، و خونریزی سال می تواند یک دید بهتر از گیاه مینیاتوری تازه و پرطرفدار باشد؟ اگر کسی در لیست شما به کالج منتقل شود یا در یک آپارتمان کوچک زندگی کند، ممکن است در نظر بگیرید که آنها را درخت بونسای قرار دهید. این گیاهان کوچک، گیاهان زینتی ممکن است کوتاه باشند، اما شخصیت های بزرگی دارند و در بسیاری از فاکتورهای “وای!” بسته می شوند. با رنگ های مورد علاقه ی هنرمند از یک باغبان بونسای درون خود شروع کنید. ظروف به شکل های مختلف می آیند. سپس شما انتخاب کنید که از درختان: کسانی که گل، کسانی که نمی کنند و حتی کسانی که میوه های خوراکی تولید می کنند! با هرس و مراقبت، این درخت مینیاتوری در یک فضای کوچک (یا بزرگ) رشد خواهد کرد. برای باغبان پری شما دوستان و خانواده دارید که قبلا به پروژه های باغ کوچک خود اختصاص داده اند؟
ترس ندارید شما هنوز هم می توانید یک هدیه ای را پیدا کنید که آنها را تحسین می کند. دو هزار و نوزده سال ممکن است سال به سرمایه گذاری در یک خانه کوچک مینیاتور تبدیل شود. با انتخاب بسیاری از سبک ها، مطمئن شوید که یکی از آنها را پیدا نکنید. در حالی که پریدها در پشته های درختی و مراتع گل زندگی می کنند، آنها همچنین دوست دارند که اقامتگاه خود را در یک کمربند کوچک، تریلر کامیون، انبار و پوسته ببرند – گزینه ها تقریبا بی پایان هستند! دوست داشتنی شما تحت تاثیر قرار می گیرد و توسط جدید پری فوق العاده خود را جدید خانه هیجان زده. این ممکن است حتی آنها را الهام بخش برای ایجاد یک بخش کاملا جدید در miniscape خود و یا یک باغ مخزن جدید در خانه. برای نه کاملا سبز-انگشتی بدون توجه به مقدار باغبان ماهر شما ممکن است همیشه آنها دوستان، خانواده اعضای و همکارانش که در نزدیکی یک کارخانه با یک قطب ده فوت قرار نمی گیرند. در صورتی که در طول تعطیلات شما سرش را تکان دهید، سعی کنید به چیزی که در مجاورت باغ است و هنوز هم سرعت آن است. گیاهان تراریوم به سرعت محبوبیت پیدا می کنند. برخی بر روی یک میز می نشیند، در حالی که دیگران می توانند از سقف با دقت آویزان شوند. این اقلام مد روز به راحتی قابل پر کردن با ادویه دار، گیاهان هوا و سایر گیاهان با کیفیت و دلچسب است. آیا شما همیشه تعجب می کنید که چرا یک کارخانه هوا خاک لازم نیست؟ فقط چند اسپری آب همه چیز طول می کشد.اگر شما امیدوار است به جلب دوست خود را به پیاده روی راه پری باغبانی خود را، در نظر گرفتن یک کیت. اینها همه چیزهایی را که برای یک صحنه مستقل نیاز دارید، مانند چای بعد از ظهر یا عقب نشینی روستایی می اندازید. با استفاده از یک کیت و کاشی در دست، تمام دوستانتان باید انجام دهند، برخی از خاک، سنگریزه ها و یا مواد دیگر محوطه سازی را اضافه کنید. هیچ چیز آسان تر نمی شود. برای فردی که همه چیز را داشته باشد، اگر شما یک دسته
از دوستان و خانواده داشته باشید، کسانی که تمایلات باغبانی کوچک خود را به اشتراک می گذارند، شما خوش شانس هستید! متاسفانه، زمانی که به تعطیلات می آید، احساس بدبختی می کنید، و شما سعی می کنید برای کسانی که قبلا دقیق برنامه ریزی کرده اند و باغ های خود را کاشتند، خرید کنید. این مشکل به سرعت می تواند با یک گواهی هدیه حل شود. یک گواهی به فروشگاه مغازه مورد علاقه خود و یا حتی یک فروشگاه جدید برای آنها می تواند مانند هدیه ای برای خرید باشد. به عنوان باغبان های کوچک، ما می دانیم بخش خرید می تواند سرگرم کننده ترین از همه! یک گواهینامه هدیه را با قول یک بعد از ظهر از قهوه و سخنرانی باغ پری جفت کنید و دوست شما یک روز عالی داشته باشد. اگر می خواهید گواهینامه را در کنار یک هدیه جسمانی بگذارید، از لوازم جانبی مینیاتوری تعطیلات خود را جستجو کنید. یک خانه سانتا کلبه یا پری زنجبیل با سورتمه ممکن است در لیست علاقه مندی های خود قرار بگیرد و این لوازم فصلی باغ پری به زیبایی باغ خود اضافه خواهد کرد. هنگامی که شما در نهایت از لیست هدایای خود عبور کردید … جشن بگیرید! شما یک سال دیگر از تعطیلات جان سالم به در برده اید. البته، بهترین راه برای خنثی کردن پشت شما، این است که خرید خود را برای باغ مینیاتوری خود انجام دهید. آیا یک خانه پری جدید در آینده و یا آغاز یک باغ تابستانی وجود دارد؟ اکنون ممکن است زمان مناسب برای اضافه کردن یک پری یا لوازم جانبی کوچک به مجموعه شما باشد. Miniature Gardening خانه های کوچک، لوازم جانبی، پری، ابزار باغ و آمپر؛ مبلمان کلاسیک برای ایجاد مناظر کوچک مینیاتوری برای ظروف و یا حیاط خود را. داستان داستان و باغ پری خیالی از «باغبانی مینیاتوری» بچه کلاسیک را در همه ما به نمایش می گذارد. صحنه هایی از این رویاهایی که هر کدام از باغ های مینیاتوری کوچک شما ایجاد می کنند پر از جادو و عرفان است.
در تاريخ 28/دسامبر/2018 بدون دیدگاه برچسب ها :

نوشته شده توسط bestpocketsprays

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
اجرا شده توسطهمسپار